PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

 

Datum:
Místo:

!!! Tato přihláška není závazná !!!

Po jejím vyplnění vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email a doladíme s Vámi podrobnosti objednávky (seznámení s podmínkami kurzu, cenu, způsob fakturace apod.)

Všeobecné podmínky vzdělávání společnosti Symphera (soubor PDF, 256 kB)

Školení v oblasti Projektů
PRINCE2® Foundation

Komplexní proces ve světle příběhů z reálných projektů různých velikostí. Pojmy, role, kroky, dokumenty, univerzální postupy i techniky.

PRINCE2 Agile® Foundation

Klasicky nebo agilně? Naučíme vás skloubit projektovou disciplínu s agilní flexibilitou. Nejen v čistě agilních projektech, ale i v projektech s agilními dodávkami.

PRINCE2® Practitioner

Stvrďte své znalosti jedním z neprestižnějších certifikátů ve světě PM a rozšiřte si znalosti pro aplikaci principů PRINCE2® metodiky na projektech všech tipů a velikostí.

PRINCE2® Foundation - náslech

Ochutnejte půl dne certifikačního kurzu zdarma! Seznamte se s lektorem, kvalitou výuky a školicími materiály.

Klíčové principy programového řízení

Osvojte si základní praktiky programového řízení a metody pro úspěšné dodání programů a dosáhněte nových výsledků a úspěchů.

Řízení rizik

Seznam rizik nestačí. Naučte se k možným nebezpečím na projektu přistupovat proaktivně, smysluplně a pragmaticky!

Stakeholder Engagement

Jak rozumět všem zainteresovaným stranám na projektu? Osvojte si dovednost efektivního budování vztahů se stakeholdery a získejte jejich podporu.

Plánování projektu

Plánování projektu nekončí vytisknutím dokumentu - plánu. Vyrobte nosný prvek projektu včetně konkrétních aktivit, které vás dovedou k cíli.

ProVision4

Základy projektového managementu vycházející z principů nejlepší praxe při řízení projektů. Slazení postupů, terminologie, dokumentů, určení odpovědností a rolí.

Klíčové principy agilního řízení

Seznámíte se s principy agilních dodávek nebo čistě agilních projektů.

 

Smlouvy & vyjednávání

Získejte lepší pozici při komunikaci s právníky a autoritami. Zjistěte cíle druhé strany, odbourejte bariéry. Vyzkoušejte si vyjednávání na vlastní kůži.

MSP® (Managing Successful Programmes)

Správná koordinace, organizace a řízení skupin projektů k realizaci benefitů a naplnění reálných očekávání celé společnosti.

Slider
Title
Školení v oblasti Projektů
Image