PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

 

Datum:
Místo:

!!! Tato přihláška není závazná !!!

Po jejím vyplnění vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email a doladíme s Vámi podrobnosti objednávky (seznámení s podmínkami kurzu, cenu, způsob fakturace apod.)

Všeobecné podmínky vzdělávání společnosti Symphera (soubor PDF, 256 kB)

Konzultace v oblasti Projekty

 

 
Rozvoj projektového týmu

Zjistíme úroveň odbornosti a zralosti projektového týmu, kterému pomůže nejen sada našich doporučení, ale i konkrétní pomoc v oblastech, které je potřeba zlepšit.

Project/Program Management Mentoring

Pomůžeme s nastavením týmu, plánováním projektu/programu, řízením rizik i subdodavatelů, sledováním progresu (EVM) a řadu dalších činností.

PM/PgM as a service

Zkušený projektový manažer s podporou juniorního asistenta a seniorního experta v daném oboru je schopen převzít váš problematický projekt či program a zajistit jeho dodání.

Project/Program Assurance

Pomůžeme při strategickém řízení projektu či programu a tím zvýšíme nejen úspěšnost projektů, ale i kompetence a odbornost celého projektového týmu.

PM Assessment

Kvalitní a detailní nástroj zjišťuje úroveň odbornosti projektového manažera, identifikuje manažerovy silné stránky i oblasti pro zlepšení a pomáhá nastavit další plán rozvoje.

Rozvoj a implementace PMO a metodik, chytré šablony

Nastavíme P3O v celé jeho šíři, vytvoříme na míru šitou metodiku, nastavíme základní procesy, vyškolíme projektovou kancelář i vytvoříme řadu šablon potřebných dokumentů.

Audity

Pomůžeme odhalit silné i slabé články projektu i zralost různých oblastí projektové kanceláře či celé společnosti a navrhnout jednoznačná doporučení.

 

Slider
Title
Konzultace v oblasti Projekty
Text

 

 
Image