Agile

Pomáháme rozjíždět nové týmy, transformovat způsob práce, rozvíjet firemní kulturu a pracovat s lidmi v agilitě.

Na agilitu se nedíváme jako na business, ale je naší životní filozofií. Vše, co organizace učíme a s čím jim pomáháme, zároveň sami žijeme. Naší vášní je pomáhat lidem v organizacích a týmech zažít opravdovou, fungující agilitu, rozvíjet se a spoluvytvářet firemní kulturu.

Našimi klienty jsou lidé od Top manažerů po členy agilních týmů. Využíváme širokou paletu metodik, frameworků a metod, ale vždy s maximálním zapojením zdravého rozumu a s využitím našich best practices, ať už jde o agilní transformace, rozjíždění agilních týmů či zavádění škálovaného agile.

Detailní přehled o našich službách v oblasti Agile ke stažení níže.

Široká paleta metodik a frameworků
Využití zdravého rozumu a best practise
Spokojenost týmů
UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

 

Datum:
Místo:

!!! Tato přihláška není závazná !!!

Po jejím vyplnění vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email a doladíme s Vámi podrobnosti objednávky (seznámení s podmínkami kurzu, cenu, způsob fakturace apod.)

Všeobecné podmínky vzdělávání společnosti Symphera (soubor PDF, 256 kB)

Ukázka naší práce, přehled školení a konzultací ke stažení zde.
CO ŘÍKAJÍ KLIENTI NA NAŠI SPOLUPRÁCI
Petr Janiš
Projectman, Project manager and consultant

Chtěl bych poděkovat za vynikající školení Leading SAFe. Krom pochopení SAFe si odnáším i lean principy, které chci zavést u nás ve společnosti. Jsem rád, že jsem tento kurz absolvoval s lektorem, který je RTE jednoho z největších agilních vlaků v Česku a během školení se dělí o své tipy a zkušenosti. Díky za skvělou organizaci a prostředí kurzu.

Roman Větrovský
Komerční banka, Senior Project Manager, Agile Coach

Díky tomu, že kurz PRINCE2 Agile kombinuje přístupy PRINCE2 a SCRUM, akcentuje využití nejvhodnějších technik pro práci. Mohu říci, že široký profesní záběr lektora byl velkým přínosem během kurzu a umožnil nám konzultovat jak konkrétní situace, tak mně osobně třeba i rozšířil pohled na práci s agilními týmy. Děkuji celému Symphera týmu.

Tomáš Holý
Enehano Solutions, Delivery manager

Profesionálně vedené školení Leading SAFe pod záštitou Symphera, kterým jsem si rozšířil obraz agilních přístupů o jejich možnosti využití ve větších organizací, i při komplexních dodávkách. Potřebuji rozumět našim zákazníkům, kteří implementují SAFe, pro správné nastavení spolupráce při dodávce Salesforce. Zajímavá pro mne osobně byla také část věnovaná lean portfolio managementu. Děkuji.

VYBRALI JSME PRO VÁS Z BLOGU

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Leadership Spiral

Nejucelenější pohled na leadership. Vydejte se na cestu s jasnou mapou, vzhůru po leadership spirále.

PRINCE2® Foundation

Komplexní proces ve světle příběhů z reálných projektů různých velikostí. Pojmy, role, kroky, dokumenty, univerzální postupy i techniky.

Stakeholder Engagement

Jak rozumět všem zainteresovaným stranám na projektu? Osvojte si dovednost efektivního budování vztahů se stakeholdery a získejte jejich podporu.

Member for

3 roky 4 měsíce
Napsal uživatel admin dne Ne, 11/21/2021 - 18:05