Slovo má Martin Klusoň: Agilita je buzzword

Jak vlastně vypadá dobře řízený projekt? Na co si mají projektoví manažeři dávat pozor? To zjistíte právě v této epizodě podcastu Slovo má.

Popis podcastu

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. A v tomto díle si povídal právě s Martinem Klusoňem, majitelem a ředitelem společnosti Symphera.

Nechte se inspirovat a příjemný poslech!

 

K dispozici jsou české i anglické titulky.

 

Jak podcast komentoval jeden z posluchačů?

Milan Buriánek

Parádní rozhovor! U Martina jsem před +- pěti lety dělal certifikaci na PRINCE II v době, kdy pomáhal v nejmenovaném finančním ústavu nastartovat Project office, který byl ve velice hybernovaném stavu... Dodnes si to pamatuji - jak aktivní účast Martina "na pracovišti", tak obsah školení. Ta metodika je nesmrtelná z pohledu základů projektového řízení. A jde z ní čerpat i v agilním prostředí, ve kterém se aktuálně pohybuji. Už nejsem Projektový manažer (i když bych řekl, že je to postižení na celý život, zkrátka jednou PM, navždy PM). Bude mi ctí se s Martinem zase profesně setkat!

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

 

Datum:
Místo:

!!! Tato přihláška není závazná !!!

Po jejím vyplnění vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email a doladíme s Vámi podrobnosti objednávky (seznámení s podmínkami kurzu, cenu, způsob fakturace apod.)

Všeobecné podmínky vzdělávání společnosti Symphera (soubor PDF, 256 kB)