Projekty

Řízením změn a dodávkami projektů náš tým konzultantů žije. Věnuje se jim již dlouhé roky v práci, doma i na konferenci. Baví nás to, je to naším posláním, povoláním i zábavou.

Našim klientům napříč obory (telekomunikace, IT, stavebnictví, automobilový průmysl…) pomáháme se všemi typy projektů od PMO přes portfolio, projekty až po velké programy. Pomoci umíme menším start-upům i velkým korporacím. Řízení změn a projektů je naše hobby – věnujeme se jim nejen v práci, ale i ve volném čase a jsme hrdí na to, že zákazníci jsou s našimi službami spokojeni.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

 

Datum:
Místo:

!!! Tato přihláška není závazná !!!

Po jejím vyplnění vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email a doladíme s Vámi podrobnosti objednávky (seznámení s podmínkami kurzu, cenu, způsob fakturace apod.)

Všeobecné podmínky vzdělávání společnosti Symphera (soubor PDF, 256 kB)

Ukázky naší práce, přehled školení a konzultací ke stažení zde.
CO ŘÍKAJÍ KLIENTI NA NAŠI SPOLUPRÁCI
Lukáš Průcha
Volkswagen Financial Services CZ, Project Manager

Školení PRINCE2 Foundation od Symphera bylo vynikající a předčilo má očekávání. Detailní materiály, vhodná kombinace teorie a praxe nebo využití interaktivních nástrojů během školení – to vše mi pomohlo k úspěšnému složení certifikační zkoušky. Ještě jednou děkuji lektorům Michalu Korfovi a Martinu Klusoňovi!

Jozef Koža
Orange, Chief Project Officer

Naše úspěšná letitá spolupráce se Sympherou je velmi rozsáhlá – čítá jak školení, tak consultingové služby, a to v oblasti projektů a poslední dobou i v agilitě. Zkušení konzultanti například přispěli k efektivnímu nastavení programů a projektů, ceníme si i perfektní spolupráce při probíhající agilní transformaci. Rádi se každoročně na podzim účastníme Konference projektového řízení, kterou Symphera spoluorganizuje.

Kateřina Šturmová
Česká pojišťovna, Project Manager

Ze školení PRINCE2 Foundation jsem byla nadšená a odešla jsem z něj namotivovaná smysluplností projektového řízení. Ty tři dny byly náročné ale proběhly ve velmi příjemném a profesionálním ovzduší. Je náročné udržet zájem a pozornost posluchačů po celou dobu, ale školitel s tím neměl vůbec žádný problém a navíc jeho příklady z praxe přiblížily a oživily probírané téma. Školení mi dalo odborný základ, který jsem očekávala, ale také navíc nadšení pro další práci. Toto školení bez jakéhokoliv zaváhání doporučuji ostatním kolegům.

Jiří Palásek
Deloitte, Senior Consultant

Bylo mi velký potěšením absolvovat kurz PRINCE2 Foundation, připravený společností Symphera. Pro mě, jako dlouholetého liniového manažera, který změnil směr a nyní pracuje v poradenství, to byla skvělá zkušenost a jakýsi „game changer“. Opravdu se těším na další kurz s vámi!

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Leadership Spiral

Nejucelenější pohled na leadership. Vydejte se na cestu s jasnou mapou, vzhůru po leadership spirále.

PRINCE2 Agile® Foundation

Klasicky nebo agilně? Naučíme vás skloubit projektovou disciplínu s agilní flexibilitou. Nejen v čistě agilních projektech, ale i v projektech s agilními dodávkami.

Time Management

Potřebujete dlouhodobě zvýšit svou pracovní i životní spokojenost? Získáte praktický návod jak na to a provedeme vás i komplexním tématem life managementu.

Member for

3 roky 4 měsíce
Napsal uživatel admin dne Ne, 11/21/2021 - 17:56