Leadership & Management

Vedení (Leadership) a řízení (Management) jsou dvě bohaté a navzájem se doplňující disciplíny, díky kterým vám pomůžeme posunout sebe, váš tým nebo rovnou transformovat celou společnost.

Posouváte se ze své odborné role do řídící? Hledáte tipy a triky pro svůj Time Management? Umíte řídit tým (management), ale potřebujete se posunout ve vedení (leadership)? Nejste si jisti, jak jste na tom s leadershipem a pomohlo by vám projít si assessmentem? Chcete posunout kulturu svého oddělení nebo řešíte (agilní) transformaci společnosti a nevíte kudy na to? Kladete si otázku, co všechno to vlastně ten Leadership je a jaký je rozdíl oproti Managementu?

Rozumíme vám, protože tyto a mnohé podobné otázky jsme historicky řešili také. Moc rádi se s vámi podělíme o vše, co jsme nastudovali, mnohokrát vyzkoušeli na sobě i u našich zákazníků. Předáme vám to nejlepší, v praxi ověřené, a to formou mentoringu, školení nebo třeba v rámci zmíněného assessmentu. Řekněte si.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Tak jako jsme pomohli mnoha jednotlivcům, manažerům, týmům, majitelům firem nebo celým boardům, pomůžeme i vám. Těšíme se, kam se společně posuneme.

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

 

Datum:
Místo:

!!! Tato přihláška není závazná !!!

Po jejím vyplnění vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email a doladíme s Vámi podrobnosti objednávky (seznámení s podmínkami kurzu, cenu, způsob fakturace apod.)

Všeobecné podmínky vzdělávání společnosti Symphera (soubor PDF, 256 kB)

Stáhněte si podrobnější přehled všech konzultačních služeb, které nabízíme.
CO ŘÍKAJÍ KLIENTI NA NAŠI SPOLUPRÁCI
Miroslav Krupa
U & SLUNO, CEO

Konečně kurz, který nejen že pomohl uspořádat si informace ohledně leadershipu, ale hlavně je použitelný v praxi. V roli CEO je pro mě leadership klíčem, a tak věřím, že se nám ve firmě podaří sladit a leadership uchopit společně. Praktická cvičení, žádné zbytečně řeči kolem, diskuze, tipy, diverzita účastníků - to vše podtrhlo na informace bohaté školení.

Adéla Marešová
Story TLRS, CEO

Kurz Leadership celým management teamem rezonuje doteď. Pomohl nám všem nejen v pracovním, ale i osobním životě. Všechny dohromady nás nabudil, více spojil a otevřel oči. Cítím, že máme energii i chuť věci posunout společně a vyladit je. Přiznávám, že kurz předčil veškerá očekávání. Byl skvělý!

Jiří Mertl
CGI, Senior Project Manager

Kurz Leadership Spiral v podání Martina Klusoně byl pro mě „breakthrough“. Inspirativní – mám chuť poznatky používat; osobní – nebyl jsem jen posluchačem, ale i tvůrcem; praktický – nešlo pouze o poučky, které najdu všude; motivující – vtáhlo mě to. Pomohl mi usadit si pojmy do širšího a hmatatelného kontextu. Najednou vidím smysl toho, jak důležité je využívat je a rozvíjet. Jednoznačně doporučuji!

Ondřej Fatka
Lundegaard, Owner

Celý kurz Leadership Spiral bych stručně popsal jako neotřelý pohled na zavedené postupy a standardy. Nejedná se o žádná prázdná manažerská klišé, jádrem je uplatňování principů v praxi. Pro mě, jako majitele firmy, byla obrovským přínosem uchopitelná struktura a akční plán, který mohu postupně aplikovat ve svých společnostech i ve svém osobním životě.

 
Vít Blažek
ČSOB, Robo Team Lead

Dnes Vám musím nasdílet a doporučit parádní školení Leadership Spiral vedené Martinem Klusoněm.

Příklady z praxe, workshopy, odkazy na literaturu nebo jen "OK, pokračuj v tom, ale ještě se zaměř na tohle." mě pousnulo a dalo mi inspiraci, jak na sobě dál makat.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Leading SAFe®

Získáte všechny potřebné znalosti pro řízení a podporu agilní transformace firmy s využitím SAFe a všech jeho principů.

PM Assessment

Kvalitní a detailní nástroj zjišťuje úroveň odbornosti projektového manažera, identifikuje manažerovy silné stránky i oblasti pro zlepšení a pomáhá nastavit další plán rozvoje.

Řízení agilní transformace

Podpoříme Vás v průběhu celé transformace a pomůžeme s lean nastavením procesu Vaší organizace.

Member for

3 roky 3 měsíce
Napsal uživatel admin dne Ne, 11/21/2021 - 18:06