Typy kurzů

Nabízíme školení PRINCE2® realizované našim partnerem, akreditovanou školící organizací CUPE Limited, při kterých společnost Symphera poskytuje školitele. V rámci tohoto partnerství tak můžeme provázat školitelovy znalosti místního trhu s bohatými zkušenostmi přední školící organizace zaměřené na PRINCE2®. CUPE dosahuje vynikajících výsledků v úspěšnosti v obou stupních certifikace, jak u základní zkoušky (100%!), tak u úrovně praktické (94% a 100% u akreditovaných veřejných kurzů od března 2008).


 

PRINCE2® Foundation (3 denní kurz; cena: 29.000,- Kč + DPH)

Kurz navržený pro projektové manažery, manažery týmů, projektový dohled a projektovou podporu. Cílem kurzu je pochopit, jak plánovat a organizovat projekty PRINCE2®, jak použít PRINCE2®, aby bylo zajištěno dodání kvality, jak využít dané principy, aby realizace projektu proběhla úspěšně, jak provést analýzu rizik a přistoupit k řízení rizik, atd. Kurz je završen zkouškou Foundation. Úspěšní účastníci obdrží Certifikát.
Kvalifikace PRINCE2® se stala u předních organizací externím měřítkem způsobilosti.PRINCE2® Practitioner (3 denní kurz; cena: 29.000,- Kč + DPH)

Kurz navržený pro projektové manažery, projektové koordinátory a ředitele, kteří používají projektové řízení v praxi. Kurz vychází ze znalostí získaných v základní úrovni kurzu (certifikát ze základní úrovně je předpokladem pro účast v kurzu praktické úrovně). Kurz Vás připraví ke složení zkoušky na úrovni PRINCE2® Practitioner a v případě úspěšného složení získáte certifikát.PRINCE2® Combined kurz Foundation + Practitioner (5 denní kurz; cena: 49.000,- Kč + DPH)

Kurz navržený pro projektové manažery, projektové koordinátory a ředitele, kteří používají projektové řízení v praxi. Jde o intenzivní 5 denní kurz spojující základní úroveň a úroveň praktickou do jednoho kurzu. Zkouška Foundation se skládá třetí den a kurz je zakončen v pátek zkouškou Practitioner. Kurz je určen těm, kteří mají více zkušeností a také čas na samostudium.Informace o dalších školeních, které nabízíme společně s našim partnerem společností CUPE Limited, naleznete zde nebo nás kontaktujte přímo.

Potřebujete poradit? Zavolejte, napište nám: +420 731 287 517, office@symphera.com  |  English  |