Reference

Ness
Ness Technologies
Kurs „programového řízení" byl pro mne přínosný ve 3 streamech: Programový management; Angličtina programového managementu a státní správy; Networking.
Ačkoliv jsem řídil vývojový program přímého bankovnictví v České spořitelně včetně migrace klientů (2004-6) a také projekt Karty sociálních systémů tzv. sKarta (2012-3) kurs mi přinesl mnoho praktických návodů v teoretické rovině a především strukturu jak řídit očekávání klíčových pozici programu a souvislosti mezi projekty. Díky fantastickému lektorovi, Johnu B Vivianovi, který má zkušenosti z privátního sektoru ze Spojených států a ze státního sektoru z Velké Británie nebyl kurs obsahově nudný, respektive byl díky jeho britskému humoru a nadhledu zábavný. Kurs bych doporučil všem, kteří dělají pro státní správu nebo přímo v této. Jsem přesvědčen, že metody, postupy a principy, díky kterým postavili v Londýně infrastrukturu pro olympiádu 2012 a nyní praktikují pro výstavbu infrastruktury pro MS ve fotbale v Kataru (2022), jsou aplikovatelné pro privátní i veřejný sektor. Doporučil bych proškolit takto profesionální projektové managery státní správy na lokální úrovni a stejně tak pro struktury EU v Bruselu.
V neposlední řadě vnímám jako velmi obohacující být 50 hodin v rámci týdenního praktického kursu se zkouškou s lidmi z oblasti IT a internet security, konsultingu a banky, kteří měli pestré profesní zkušenosti a různé úhly pohledu na řešení případových studií.
Potřebujete poradit? Zavolejte, napište nám: +420 731 287 517, office@symphera.com  |  English  |