Reference

CGI""
CGI

Úroveň poskytnutého školení lze jednoznačně označit jako nadprůměrnou. Martin Klusoň se v metodice PRINCE2® velmi dobře orientuje a co víc, posluchačům dokáže efektivním způsobem předat informace potřebné pro osvojení metodiky a složení certifikační zkoušky.

Miroslav Král
Junior Project Manager, Logica

 

Martin Klusoň je určitě jedním z nejlepších školitelů, pokud ne tím vůbec nejlepším, který pro nás pracuje, a to z pohledu účastníků školení i jejich liniových manažerů. Perfektně zná metodiku, jeho vlastní projektové výsledky vzbuzují respekt a dokáže své znalosti předat účastníkům kurzů.

Zuzana Treglerová
Personální ředitelka, Logica

 

Martin Klusoň spojuje dva světy, které se výborně doplňují. Na jeho školeních je znát, že není jen školitelem, ale má za sebou řadu dlouhých a obtížných projektů. A jako projektový manažer zase těží z bezkonkurenčního zvládnutí metodiky.

Peter Morvic
Operační ředitel

 

Přístup Martina Klusoně se přesně shoduje v tom, o co jde nám. Pracuje s projektovou metodikou tak, aby reálně podporovala byznys našich zákazníků. To je něco, co se na trhu jen obtížně hledá. A Martin to zvládá jako málokdo jiný. Myslím, že je to shodný názor našich zaměstnanců i zákazník.

Erich Hulman
Country Manager, Logica SK

 

Zajímalo mne, jak efektivně zvládnout řízení portfolií projektů, co odborníci doporučují při strategických změnách v organizaci či jak takové postupy efektivně naplánovat a posoudit jednotlivé dopady.
Jsem rád, že jsem měl možnost navštívit první certifikační kurz tohoto typu MoP Foundation. Kurz splnil všechna má očekávání a věřím, že přínosy na sebe nenechají dlouho čekat :-)
Školení mohu vřele doporučit všem případných uchazečům už i z toho důvodu, že školení od Symphery bývají zárukou kvality.  

 

Andrej Cibulka
Delivery Director Czech Republic, Slovakia and Eastern Europe, CGI Slovakia 

Potřebujete poradit? Zavolejte, napište nám: +420 731 287 517, office@symphera.com  |  English  |