Reference

Česká
Česká pojišťovna

Na kurz PRINCE2 Foundation & Practitioner jsem šla trochu s obavou z náročnosti kurzu. Velice mile mě překvapilo, že i přes určitou náročnost a intenzitu kurzu se podařilo panu lektorovi Klusoňovi podat výklad a vysvětlit nám „studentům" věc srozumitelně, s důrazem na praktickou zkušenost. Nyní - s několikatýdenním odstupem od kurzu - si ještě více uvědomuji využitelnost metodiky PRINCE2 v praxi projektového manažera. Znalost metodiky PRINCE2 mě v praxi posouvá, umožňuje mi uvědomit si, co je v projektu důležité a na co „nezapomenout".

Zdeňka Kličková

Ze školení PRINCE2 Foundation jsem byla nadšená a odešla jsem z něj namotivovaná smysluplností projektového řízení. Ty tři dny byly náročné ale proběhly ve velmi příjemném a profesionálním ovzduší. Je náročné udržet zájem a pozornost posluchačů po celou dobu, ale Martin Klusoň s tím neměl vůbec žádný problém a navíc jeho příklady z praxe přiblížily a oživily probírané téma.
Školení mi dalo odborný základ, který jsem očekávala, ale také navíc nadšení pro další práci. Toto školení bez jakéhokoliv zaváhání doporučuju ostatním kolegům.
 
Kateřina Šturmová

Potřebujete poradit? Zavolejte, napište nám: +420 731 287 517, office@symphera.com  |  English  |