Poradenství

Zavedení projektové kanceláře

Zavedení projektové kanceláře zahrnuje vytvoření procesů, šablon, metodologie, výběr vhodných nástrojů a další. Pomůžeme vám s nastavením příslušných rolí.

Analýza zdraví projektu

Provedením analýzy zdraví projektu o něm získáte skutečný obrázek, který vám ukáže problematické oblasti v době, kdy je stále ještě stihnete vyřešit. Samozřejmě vám navrhneme řešení, popřípadě sami zrealizujeme nápravu, pokud to budete požadovat.


Obchodně-technicko-jakostní audit

Podíváme se na váš projekt ze tří úhlů. Jsou smluvní a obchodní podmínky rozumné, obchodní případ životaschopný, zohledňuje design očekávání z hlediska kvality a jsou standardy naplňovány? Toto všechno a ještě mnohem více bude podpořeno zjištěními a doplněno návrhy pro zlepšení.

Symphera

Projektový dohled

Symphera se bude aktivně podílet v rámci projektu na zajištění patřičného použití nejlepších standardů, zahájení projektu, jeho řízení a ukončení správným způsobem. V rámci projektového dohledu také obvykle prověříme klíčové manažerské dokumenty jako projektový plán, plán kvalit a registr rizik.


Revize nebo napsání smlouvy

Potřebujete právníka, obchodníka i experta na projektové řízení, aby posoudil vaši smlouvu? Proč to vše neudělat najednou? Nechejte nás posoudit nebo dokonce připravit vaši smlouvu a my zajistíme vše výše zmíněné.

Koučování

Potřebujete pomoc s dosažením cíle? Potřebujete partnera, který vás zná a je schopen vám poradit jak s projektem tak s vaší kariérou? Nabízíme experta, který má bohaté zkušenosti s řízením a podporou a porozumí vaší situaci.

Potřebujete poradit? Zavolejte, napište nám: +420 731 287 517, office@symphera.com  |  English  |